Válec na substrát

Kód: 1776
Značka: HT
ZDARMAZDARMA
valet HT1
4 499 Kč / ks
Skladem

Materiál: Železo, PVC plast

Objem válce je 80l

Rozměr válec je 400 x 610 mm

Délka násady: 72 cm

Hmotnost: 9,2 kg

50l substrátu na cca 20m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Rozmetadlo substrátu s kovovým síťovaným válcem o objemu 80l umožňuje rozrovnání substrátu až na 25 m2
 
Aplikace:
Stačí nasadit odnímatelnou násadu, válec naplnit substrátem, uzamknout západky a rozmetadlo je připraveno k použití.  Válec pro rozrovnání substrátu lze bez námahy použít na různých terénech, jako jsou svahy a nerovné povrchy.
 
Konstrukce:
Rozmetadlo je vyrobené z železné konstrukce, robustní násady a síťovaného válce. Konstrukce je dostatečně lehká, což zajišťuje snadné přenášení v jedné ruce a je jednoduše rozložitelná pro snadné skladování v autě nebo zahradním domku. Povrch konstrukce je chráněn proti korozi práškovým nástřikem, který dlouhodobě odolává nepříznivým povětrnostním vlivům, čímž zajišťuje dlouhou životnost. Válec má dvě pevné upínací spony, které zajišťují uzavření výklopného víka pro plnění.
 
Použití:
Rozmetadlo je určeno k rovnoměrnému (rozložení) rozrovnání kompostu, hnoje, hlíny, substrátu aj. Pravidelným rozložením substrátu se zlepšuje kvalita stávajícího trávníku, který se stává krásnější, zdravější a bujnější. Rovnoměrným rozložením substrátu je osivo chráněno před ptactvem a povětrnostními podmínkami. Pomocí válce lze uzavřít substrátem travní směs do sendvičové vrstvy, udržují se tím potřebné živiny, které podporují kvalitní klíčení a vzcházení osiva. Zabraňuje se tím vysychání a úhynu klíčků. Síťovaný válec jednoduše třídí nežádoucí zetlelé zbytky, větvičky atd. a nechtěné zachycené příměsi zanechává uvnitř válce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro trávníkáře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg