Vertikutátor-vyčesávač 2in1 TORO

Dobrý den trávníkáři

 

Dovolte mi s Vámi sdílet svou radost. Začalo to již loni na konci léta, kdy jsem zjistil, že naše oblíbená značka v péči o golfové trávníky začala nabízet nový produkt určený pro domácí trávníkáře. Viděl jsem katalog nového vertikutátoru TORO a nedalo mi to a začal jsem zjišťovat, kdo jej u nás prodává a zjistil jsem, že nikdo.

Nedalo mi to a hned jsem kontaktoval oficiálního dovozce produktů TORO k do ČR a zjistil jsem, že ho ani oni nemají v nabídce. Slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že pro mě dovezou jeden kus na zkoušku. To vše se povedlo do konce roku 2023 a jako bonus se naše firma stala prvním oficiálním prodejcem produktů TORO pro spotřebitele v ČR.

 

a je tady 

Jenže všude je sníh a mráz a nejde jej ani vyzkoušet, tak jsem kolem něj chodil na prodejně a přemýšlel jak s ním naložit.

 

A teď Vám jej mohu představit. Jedná se o stroj, který má dvě výměnné hřídele, aby jste jej mohli používat i jako vyčesávač i jako vertikutátor, současně má dostatečně silný motor a možnost precizního nastavení hloubky od +10mm do -15mm.

 

To vše ho předurčuje k tomu, že jej můžete používat několikrát ročně a váš trávník získá zcela nový prostor vylepšit svou kvalitu

a tady ho najdete v celé své parádě

 

 

 

S přáním příjemného dne Miroslav Kotásek

pro více novinek, a informací nás můžete sledovat na

Facebook 

Instagram

Youtube