Pilový řetěz 3/8" 1,1mm - 46 článků 90PX046E

Kód: 90PX046E
Značka: Oregon
263 Kč / ks
Skladem
 

Pilový řetěz 3/8" 1,1mm - 46 článků 90PX046E

Použití: Hobby
Doporučený průměr pilníku: 4,5 mm
Šířka drážky: 1,1 mm
Počet článků: 46
Rozteč: 3/8" - malá (Hobby)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pilový řetěz 90PX

Řetěz 90PX se vyznačuje úzkou řeznou spárou. Jeho výhodou je, že je šetrný k pohonné jednotce Vaší řetězové pily. Řetěz typu PX má nízký zpětný vrh a je vhodný i pro příležitostné uživatele motorových pil. Tento řetěz není náročný na údržbu.

Řetěz 90PX je vhodný pro elektrické, aku i benzínové pily (i pro jednoručky). Ideální pro majitele domů, kteří používají pilu k údržbě zeleně na své zahradě. Je vhodný i pro arboristy používající jednoručky.
 
Řetěz 90PX je řetěz typu Micro-Lite. Šířka drážky je tedy pouze 1,1mm a díky tomu je řezná spára úzká v porovnání s běžnými typy řetězů. Tento řetěz používaný v kombinaci s lištou Micro-Lite snižuje nároky na pohonnou jednotku Vaší pily a tím šetří palivo.
 

Systém úzké řezné spáry (úzkého řezu) Micro-Lite ™ vede ke zvýšení řezného výkonu a vyžaduje méně řezné síly ve srovnání s běžnými řezacími systémy.

Řetěz Micro-Lite ™ (narrow kerf) společně s lištou Micro-Lite ™ vychází vstříc současné poptávce po lehkých řetězových pilách.

Celý systém vyžaduje menší výkon od Vaší pily než standardní řezací systémy. Řada řetězů řady Micro-Lite nabízí nejúčinnější konstrukci řezacích zubů, která nevyžaduje tak velký výkon od pohonné jednotky Vaší pily, což nakonec vede ke zvýšení řezné rychlosti a výkonu obsluhy pily.

 

Řezání je rychlejší a zatížení pilového motoru je menší.

Zvyšuje účinnost každé pily

 

Řetěz je vhodný na pily

Bosch, Dolmar, Makita, Partner, Solo, Stihl

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilové Řetězy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg